Для пацієнтів

922658_1-64592261- Вчасно виявити захворювання та визначити його стадію – це перший крок до успішного подолання хвороби.


– Найточніші, на даний час, результати в медичній діагностиці дають методи медичної візуалізації. Серед них, одним з найкращих, доступніших та найбільш інформативних методів, є  КОМП’ЮТЕРНА ТОМОГРАФІЯ.


- Центр комп’ютерної томографії “АБСолют МЕД “ оснащений спіральним мультидетекторним томографом для всього тіла “Aquilion” фірми “TOSHIBA MEDICAL SYSTEMS”. Ця модель нині визнана однією з кращих та найпотужніших моделей комп’ютерних томографів, а її стіл витримує пацієнта масою понад 200 кг.

- За 1 секунду апарат робить 32 “зрізи-скани”. Така швидкість сканування дозволяє миттєво отримати зображення надвисокої чіткості і уникнути дефектів від рухів легенів, серця, судин. Крім того, вивчення однієї анатомічної ділянки триває близько хвилини, а загальний час увімкнення рентгенівської трубки не перевищує 7-18 сек. На практиці – це все суттєво знижує рентгенівське навантаження на пацієнта.


- Завдячуючи комп’ютерній томографії, ми ефективно виявляємо патології різних органів і систем на ранніх стадіях.

- Дослідження ми проводимо за допомогою мультиспірального комп’ютерного томографа. При скануванні отримуємо пошарові зображення відповідних анатомічних областей людини. При цьому товщина кожного “скану” становить від пів міліметра(!). Це забезпечує надзвичайно високу точність діагностики. При комп’ютерній обробці зображень застосовується методика побудови 3D (тривимірних) моделей судин, органів  і систем організму.

Зображення такої якості дозволяють лікарю встановити вірний діагноз та вибрати оптимальний план лікування пацієнта.


– Підстави для проведення комп’ютерної томографії визначає лікуючий або консультуючий лікар пацієнта.

– У нашому центрі працюють кваліфіковані фахівці, а головними критеріями в роботі є якість обстеження, доступність, зручність та увага до пацієнтів.

Написати нам

 

Введіть що написано на картинці: captcha

 

×
Передзвонити мені

 


×